Prihlásiť sa
Už iba 35 € na dopravu za 1.98 €
Už iba 50 € na dopravu zadarmo

Akciové balíčky:

Suprové Pinot grigio z Talianska 5+1 zadarmo

Povedzme si úprimne, červené plné vínka sú fajn, ale občas je čas na niečo ľahšie, elegantné, s typickou talianskou lahodnosťou. Práve Pinot grigio, čiže Rulandské šedé je snáď jedným z najobľúbenejším bielym vínom Talianska, ak ideme zo severu na juh. Toto pochádza z rovného stredu krajiny, na pod majestátnymi 3000m horami Abruzza, ovlažovaný morským vánkom. Prekrásne biele vínko naviac veľmi ľahké.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Zaccagnini Pinot Grigio 2018
+ zadarmo 1 fľaša Zaccagnini Pinot Grigio 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.75 €
Dajte mi plné ale nie ťažké 5+1 zadarmo

Častá otázka, ktorú dostávame je, "Prosím si plné, bohaté červené víno, ktoré nebude chutiť ako voda, ale zároveň nebude ťažké v alkohole." Víno Negroamaro od Masseria Pietrosa je splnením snov všetkých takýchto požiadaviek. Krásna ovocná aromatika, vláčna chuť, ktorá zanechá príjemne stopy ribezlí a lesného ovocia v ústach a pritom má iba 13.5% alkoholu. Ideál...

Balíček obsahuje:
5 fliaš Masseria Pietrosa Negroamaro Salento IGP 2018
+ zadarmo 1 fľaša Masseria Pietrosa Negroamaro Salento IGP 2018

Cena: 33.25 €
Roesler 5+1 zadarmo

Roesler je odroda vyšlachtená v Rakúsku, dáva bohaté a plné vína s hlbokou, ovocnou aromatikou. Kto neochutnal bude milo prekvapený. Konečne aj na Slovensku vieme vyrobiť mohutné červené víno južanského typu. Ochutnajte v balíčku, pravdepodobne si toto víno obľúbite. Balíček obsahuje:

5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Roesler 2015
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Roesler 2015

Cena: 34.00 €
Modranský Veltlín 5+1

Ďuro Klimko je modran srdcom aj dušou. Rovnako ako jeho vinohrady, aj výroba sa nachádza v Modre a dokonca zakomponoval Modru aj do názvu vinárstva. Tento kraj je skutočne jedným z najlepších na typické slovenské odrody ako je Rizling, či Veltlín. Hneď ako ochutnali Veltlín zelený ročník 2018, okamžite sme sa do neho zamilovali. Hrozno dosiahlo cukornatosť triedy výber z hrozna. Krásna malokarpatská kyselinka, typické záhradné ovocie, šťavnaté a svieže, bomba... Skúsite ho aj vy?

Balíček obsahuje:
5 fliaš Vínko Klimko Modra Veltlínske zelené 2018
+ zadarmo 1 fľaša Vínko Klimko Modra Veltlínske zelené 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 37.75 €
Prírodne sladký Pinot 5+1 zadarmo

Víno z dvora má pre vás parádnu novinku! Viete, čo je prírodne sladké víno? Asi ten najlepší dezert na svete. Vzniká tak, že vinár v správny čas zastaví kvasenie a ten prírodný, neprekvasený hroznový cukor tvorí sladkosť finálneho vína. Toto víno je vyrobené z výnimočne dozretého hrozna. Poteší každého milovníka dobrých vín. Oslaďte si posedenie s priateľmi niečim prirodzene krásnym!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Víno z dvora Pinot Blanc 2018 sladké
+ zadarmo 1 fľaša Víno z dvora Pinot Blanc 2018 sladké

Cena: 29.75 €
Myslík Winery 5+1 zadarmo

Marek Myslík vyrába vína na každú príležitosť, ktoré nestoja veľa a stoja za to!

Myslík Winery je malé rodinné vinárstvo z Častej, produkujúce výhradne z vlastných vinohradov moderné, svieže a ľahké vína. Vybrali sme niekoľko zaujimavých odrôd, ktoré stoja za prechutnanie do akciového balíčka 5+1 zadarmo.

Veltlínske červené skoré 2018 suché
Svätovavrinecké rosé 2018 polosladké
Chardonnay 2018 polosladké
Tramín červený 2018 polosladké
Ríbezľové víno polosladké
+ darček Rizling vlašský 2018 suché

Cena: 23.25 €
Casal Branco Red blend 5+1 zadarmo

Dobré víno nemusí stáť veľa. Toto je princíp, ktorý sa riadime v AkeVino.sk a ktorí u nás oceňujete. Aj toto červené víno z Portugalska sa pýši práce ocenením Best Buy, teda skvelé víno v pomere cena kvalita. Bohaté červené víno na ovocno-čokoládové tóny, zamatové a pritom plné v chuti.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Quinta do Casal Branco Red blend 2016
+ zadarmo 1 fľaša Quinta do Casal Branco Red blend 2016

Cena: 26.25 €
Ara Pathway Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Kvalitné novozélandské Sauvignony vždy prevoňajú celú miestnosť po naliatí do pohárov a tento je skutočne prekrásny. Vinárstvo Ara patrí medzi úplnú špičku vo výrobe týchto šťavnatých, sviežich a lahodných vín. Ochutnajte náš balíček Ara Pathway Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo a určite nám dáte zapravdu.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zadarmo 1 fľaša Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 49.25 €
Vican KVEVRI 5+1 zadarmo

KVEVRI to je keramická nádoba, v ktorej sa tisíce rokov pred naším letopočtom vyrábalo víno. Táto metóda vznikla a dodne sa používa nielen v Gruzínsku, ale postupne sa znovu rozšírila do celého sveta ako návrat k tradičnému spôsobu výroby vína. Víno chutí inak, zachováva si pôvodné vnemy aké má hrozno a má vysoký obsah tanínov a zvyčajne vyšší obsah kyselín.

Objavte tisíce rokov starú tradíciu s vinástvom Vican, ktoré ako jediné na Morave ponúka až 6 rôznych odrôd vyrobených v Kvevri. Balíček obsahuje:

KVEVRI Rulandské šedé 2017
KVEVRI Tramín červený 2017
KVEVRI Chardonnay 2016
KVEVRI Rizling vlašský 2016
KVEVRI Frankovka modrá 2017
+ zadarmo KVEVRI Cabernet Sauvignon 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 59.20 €
Zaccagnini Víno bez síry 5+1 zadarmo

Máte radi víno, ale síra v ňom vám nerobí dobre? Super správa pre vás, ale aj tých, ktorí chcete piť poctivé červené z Talianska. Zaccagnini je svetoznáme, obľúbené vinárstvo zo stredu Talianska, z regiónu Abruzzo. Ich typickou odrodou je Montepulciano, príjemné, stredne plné ovocné víno. Ochutnajte, hlava vás bolieť nebude. Jedine ak neostanete pri jednej fľaši, za to už ale neručíme, víno je fakt skvelé ;-)

Balíček obsahuje:
5 fliaš Zaccagnini NoSo2 Montepulciano d'Abruzzo 2018
+zadarmo 1 fľaša Zaccagnini NoSo2 Montepulciano d'Abruzzo 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 41.25 €
Leto s Karlom Mayom 5+1 zadarmo

POZOR SÚŤAŽ! S každým zakúpeným balíčkom Leto s Karlom Mayom 5+1 zadarmo sa zaraďujete 1x do zlosovania o fľašu vína Karl May Riesling Osthofen 2018 magnum 1.5L v cene 29.95 € s DPH. Akcia trvá celé leto a losovanie až 5tich výhercov prebehne prvý septembrový týždeň. Každý balíček je jeden los, jedna vaša šanca na výhru!
Leto a dobrá kniha, už tá predstava je fantastická. Spomínam si na ten kľud a odpočinok pri dobrodružstvách od Karla Maya. Preto ma milo prekvapilo, že existuje menovec, fantastický vinár z Nemecka s úžasnými vínkami perfektne sa hodiacimi do horúcich letných dní. Jeho Rizlingy a Silvanery z oblasti Rheinhessen sú neskutočné. Ak neveríte, tu je dôkaz, presvedčte sa sami...

Balíček:
3 fľaše Karl May Riesling Classic 2018
1 fľaša Karl May Riesling Osthofener 2018
1 fľaša Karl May Silvaner 2018
+ zadarmo 1 fľaša Karl May Silvaner 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 45.75 €
Kerner 5+1 zadarmo

Kerner, krásna odroda s potenciálom aj pre Slovensko. Vznikla ako Rizlingový kríženec spojený s modrou odrodou Trollinger. Vína z odrody Kerner sú prekrásne aromatické, s peknou kyselinkou a potenciálom k dlhodobému zreniu. Vinárstvo Doľany risklo, vysadilo, vyrobilo víno a my sme žasli. Víno za príjemný peniaz, s veľkou pridanou hodnotou. Ľahké, s jemným zvyškovým cukrom, avšak skvele vyvážené kyselinkou, môže byť perfektným spoločníkom na celé leto.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Kerner 2017 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Kerner 2017 polosuché

Cena: 30.25 €
Vinovin 5+1 zadarmo

Vinárstvo Vinovin prešlo nedávno premenou a aj keď vína mali vždy krásne, nový vzhľad ich spravil veľmi aktraktívnym. Ak radi skúšate dobré slovenské vína, nech sa páči. Tento balíček troch ľahkých, sviežich vín je práve pre Vás! Perfektne korenistý Müller-Thurgau má len 11% alkoholu, ďalej ovocný Pinot Blanc a typický mandľovo-hruškovo-mangový Veltlín zelený. Krása...

Balíček obsahuje:

1 fľaša Vinovin Müller-Thurgau 2018 suché
2 fľaše Vinovin Pinot Blanc 2017 suché
2 fľaše Vinovin Veltlínske zelené 2018 suché
+ zadarmo 1 fľaša Vinovin Müller-Thurgau 2018 suché

Cena: 35.45 €
Chutí ako Prosecco 5+1 zadarmo

Prosecco je perfektný nápoj, či už na oslavy, alebo popíjanie s priateľmi. To bez debaty. Ale prečo neskúsiť aj niečo podobné a rovnako dobré? Práve Prosecco, môže byť len z odrody Glera, niektorí ju volajú priamo Prosecco. Ak ale rovnakým spôsobom vyrobí vinár sekt a použije pri aj trochu hrozna Chardonnay, či inú odrodu. Nemôže sa už volať Prosecco. Chutnali ste už niekedy niečo také? Chutí famózne!

Baliček obsahuje:
1 fľaša Foss Marai Surfine Cuvée Spumante brut
1 fľaša Foss Marai Spumante Marai de Marai extra dry
1 fľaša Bellussi Grande Cuvée extra dry
1 fľaša Bellussi Cuvée Prestige brut
+ zadarmo 1 fľaša Terre Bentivoglio Pinot Nero Oltrepò Pavese Spumante extra dry
+ zvýhodnená doprava

Cena: 46.20 €
Prosecco na leto 5+1 zadarmo

Leto a dobre vychladené bublinky, snáď nie je lepšia spoločnosť k bazénu, či na teraske počas teplých, slnečných dní. Nebojte sa, my vás smädných nenecháme a aj na toto leto sme pripravili super balíček Prosecca.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Bellussi Prosecco DOC extra dry
1 fľaša Sanfeletto Prosecco DOC brut
1 fľaša Bellussi Prosecco Superiore DOCG brut
1 fľaša Masottina Prosecco DOC brut
1 fľaša Anna Spinato Prosecco DOC brut
+ zadarmo 1 fľaša Sentio Prosecco DOC extra dry
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.50 €
Feudo di Santa Croce Imperio Primitivo di Manduria 5+1 zadarmo

Jedno z najkrajších vín odrody Primitivo vôbec. Už dva krát ocenené medzi TOP 100 vínami sveta. Plné a úžasne extraktívne, s vôňou aj chuťou po sladkých černiciach. Nájdeme v ňom aj tóny ako čučoriedky, bylinky, marinované čierne olivy, grilované hríby či čerstvo pomleté korenie. Vychutnajte si ho v balíčku 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Feudo di Santa Croce Imperio Primitivo di Manduria 2017
+ zadarmo 1 fľaša Feudo di Santa Croce Imperio Primitivo di Manduria 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 77.50 €
Gran Maestro Appassimento 5+1 zadarmo

Aj vy milujete mohutné červené talianske vína ako my? Appassimento, teda červené víno z dosúšaného hrozna, je vďaka tejto metóde doslova napumpované zrelými sladkými tónmi všakovakého ovocia. K tomu pridajte makký tanín, vyzretú kyselinku a dokonalú dochuť. Nádhera!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Gran Maestro Appassimento Rosso 2017
+ zadarmo 1 fľaša Gran Maestro Appassimento Rosso 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.25 €
Mascota Vineyards 6 + drevený box zadarmo

Argentína ponúka zdravé hrozno z vinohradov vo vysokých nadmorských výškach, dokonale vyzreté a v podstate bez použitia chémie, nakoľko hrozno tam nepozná škodcov. Mascota Vineyards je vinárstvo, kde vždy vo fľaši nájdete prekrásne víno ocenené top hodnotiteľmi a súťažmi z celého sveta. 6 fliaš v drevenej krabicy s logom vinárstva je perfektný darček pre každého, kto má rád dobré červené víno. Podarujte niekomu výnimočnému, alebo zarchivujte, oboje Vám prinesie veľké potešenie.

Balíček obsahuje:
2 fľaše Mascota Vineyards La Mascota Cabernet Sauvignon 2016
2 fľaše Mascota Vineyards La Mascota Malbec 2016
2 fľaše Mascota Vineyards La Mascota Cabernet Franc 2017
+ zadarmo drevený box na 6 fliaš s logom Mascota Vineyards
+ doprava zadarmo

Cena: 59.88 €
Súboj Chianti Classico 5+1 zadarmo

Milujeme Toskánsko a Chianti Classico zvlášť. Snáď nikde vo svete na Vás tak nedýche čaro prírody, histórie a pokory k výrobe vína ako tam. V spojení s ich dokonalou gastronómiou tam človek zažije doslova raj. Vybrali sme dve skutočne výnimočné vinárstva a v tomto balíčku Vám ponúkneme ich Chianti na porovnanie. Náš tip pre Vás - obidve majú prekrásne ubytovanie, ktoré sa oplatí navštíviť. Nateraz si však môžete kúsok Toskánska preniesť domov v podobe týchto vín.

Balíček obsahuje:
3 fľaše Castello Vicchiomaggio Chianti Classico DOCG 2016
2 fľaše Cinciano Chianti Classico DOCG 2016
+ zadarmo 1 fľaša Cinciano Chianti Classico DOCG 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 60.75 €
Lago di Garda 5+1

Mnohí túto obľúbenú taliansku oblasť a jazero poznáte z dovoleniek, či dokumentov. Krásny, zelený sever Talianska a ich slávne jazero Lago di Garda. A práve okolo neho za z miestnych odrôd Corvina, či Rondinella tvoria slávne červené vína Valpolicella, Ripasso alebo Amarone. Niekoľko z nich sme vybrali, aby ste si spolu s nami pripomenuli prekrásne okolie tohto jazera, mierne kopčeky, typické talianske uličky a predstavili si ich typickú, chutnú a ľahkú kuchyňu.

Balíček obsahuje:
2 fľaše Tenuta Sant'Antonio Nanfré Valpolicella DOC 2018
1 fľaša Tenuta Sant'Antonio Monti Garbi Valpolicella Superiore Ripasso DOC 2016
1 fľaša Tenuta Sant'Antonio Scaia Paradiso 2016
1 fľaša Tenuta Sant'Antonio Scaia Torre Mellotti Cabernet Sauvignon 2016
+ zadarmo 1 fľaša Tenuta Sant'Antonio Scaia Corvina 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 56.05 €
Rosso di Notte Sicilia 5+1 zadarmo

Toto mohutné a plné víno vzniklo pod Sicílskym slnkom a to spojením dvoch najobľúbenejších odrôd Nero d'Avola a Cabernet Sauvignon. Víno má prekrásnu vôňu južného Talianska, zrelé ovocné plody sa striedajú s ušľachtilými tónmi exotického korenia. V chuti je víno hladké, výrazne ovocné s dlhým, až jemne nasládlym záverom. Balíček obsahuje:

5 fliaš Giordano vini Rosso di Notte Sicilia Nero d'Avola Cabernet Sauvignon DOC 2017
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Rosso di Notte Sicilia Nero d'Avola Cabernet Sauvignon DOC 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 59.75 €
Svieži Muškát 5+1 zadarmo

Je jar, čas na svieže ľahké vína s príjemnou vôňou a chuťou. Presne taký je náš Muškát moravský v balíčku 5+1 zadarmo. Lákavá vôňa kvetov, štipky ovocia, možno závan korenia. Chuť, ktorá okamžite poteší vaše chuťové poháriky a zláka vás k ďaľšiemu poháriku.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Muškát moravský 2018
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Muškát moravský 2018

Cena: 21.00 €
Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 5+1 zadarmo

Krásne vína si zaslúžia byť v pohári. Aby ste si vedeli toto ľahké a pritom podmanivé vínko z Európskeho vinárstva roka vychutnať plnými dúškami, rozhodli sme sa zostaviť balíček 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 2018
+ zadarmo 1 fľaša Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 38.50 €
Nie je Pálava ako Pálava 5+1 zadarmo

Pálava je jedna zo všeobecne najobľúbenejších odrôd u nás. Len málo sa jej robí na "sucho", keďže rada a rýchlo dozrieva. Vinári ju predovšetkým používajú na prírodne sladké vína, avšak aj suchá má svoje čaro. A že nie je každá rovnaká, to zistíte po prechutnaní nášho balíčka. Určite tá vaša čaká niekde tam. Balíček obsahuje:

1 fľaša Víno z dvora Pálava 2016 výber z hrozna
2 fľaše Elesko Pálava 1 2017 akostné odrodové
2 fľaše Vinkor Pálava 2017 výber z hrozna
+ zadarmo 1 fľaša Víno z dvora Pálava 2016 výber z hrozna
+ zvýhodnená doprava

Cena: 45.15 €
Mascota Shiraz 5+1 zadarmo

Argentína ponúka prekrásne vína, plné a bohaté, z hrozna pestovaného bez potreby postrekov a iných zásahov, vďaka vysokým nadmorským výškam, v ktorých sú vinohrady vysadené. Tento Shiraz nás dostal do kolien. Nádherné a štruktúrované víno, ponúka tóny fialiek, sladkého ovocia a korenia. Nakoniec, posúďte sami!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Mascota Vineyards La Mascota Shiraz 2017
+ zadarmo 1 fľaša Mascota Vineyards La Mascota Shiraz 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 59.75 €
PD Mojmírovce Tri top odrody 5+1 zadarmo

PD Mojmírovce už roky rokúce tvoria krásne, charakteristické a typicky odrodové vínka z vlastných vinohradov. Nepodľahli fenoménu rýchlo a ľahko vyrobiteľných vín, naopak, ostali verní podstate tvorby vína, čím sú nám nesmierne sympatickí. Skúste ich tri top odrody v balíčku 5+1 zadarmo. Sme si istý, že minimálne jedna Vás očarí!

Balíček obsahuje:
2 fľaše PD Mojmírovce Tramín červený 2017 suché
2 fľaše PD Mojmírovce Rulandské šedé 2017 suché
1 fľaša PD Mojmírovce Rizling rýnsky 2017 suché
+ zadarmo 1 fľaša PD Mojmírovce Rizling rýnsky 2017 suché
+ zvýhodnená doprava

Cena: 38.85 €
Prosecco Nuá 5+1 zadarmo

Talianske prosecco je perfektné na každú príležitosť. Môžete ho darovať niekomu blízkemu, či popíjať s priateľmi na dovolenke, ale perfektne sa hodí aj k viacerým jedlám. Nuá Prosecco je značka, ktorá si dala záležať na vzhlade i chuti, má skvelú cenu a preto že nám veľmi chutí, ponúkame ho Vám na ochutnanie ako balíček 5+1 zadarmo. Balíček obsahuje:

5 fliaš Nuá Prosecco DOC extra dry
+ zadarmo 1 fľaša Nuá Prosecco DOC extra dry

Cena: 34.75 €
Brancott Estate Sauvignon 5+1 zadarmo

Brancott Estate boli prví, kto dal odrode Sauvignon blanc na Novom Zélande šancu. Vysadili ju, keď jej ostatní neverili. Keď s nou začali brať jednu medailu za druhou, ostatní sa pridali. Ochutnajte, ako chutí Sauvignon z Nového Zélandu od ľudí, vďaka ktorým sa tam udomácnil a stal sa ikonou po celom svete. Okrem toho sme v balíčku pribalili aj zaujimavú odrodu Sauvignon Gris, teda Sauvignon šedý. Plné a bohaté víno s krásnou štruktúrou. Unikátna príležitosť prechutnať kopu dobrého vína naraz!

Balíček obsahuje:
3 fľaše Brancott Estate Sauvignon Blanc 2018
1 fľaša Brancott Estate Sauvignon Gris 2018
1 fľaša Brancott Estate Terroir Series Sauvignon Blanc 2017
+ zadarmo 1 fľaša Brancott Estate Sauvignon Blanc 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 48.45 €
Summerhouse Sauvignon Blanc Marlborough 5+1 zadarmo

Očarujúca a intenzívna voňa citrusov, čiernej ríbezle, žihľavy a iných byliniek a kvetov. V pozadí dopĺňa komplexnosť vína jemná mineralita. V bohatej a prekrásne čistej chuti nájdeme okrem žihľavy aj šťavnaté ovocie. Dochuť je hamornická a dlhá.

Balíček obsahuje
5 fliaš Summerhouse Sauvignon Blanc Marlborough
+ zadarmo 1 fľaša Summerhouse Sauvignon Blanc Marlborough
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Malá fľaša veľké víno 5+1 zadarmo

V týchto netypických, malých a baňatých fľašiach sa ukrýva poklad. Dve nádherné vína z južnej Púlie. Jedno z typickej a slávnej odrody Primitivo a druhé z pôvodnej, takmer zabudnutej a dnes novo objavenej odrody Susumaniello. Obidve ponúknu nesmierny degustačný zážitok, plné a ovocné vína, s množstvom ušľachtilých vnemov, korenia, kvetov, tabaku, či byliniek. Rozšírte si obzory, tieto vína za to stoja!

Balíček obsahuje:
3 fľaše Masca del Tacco Primitivo di Manduria Lu Rappaio 2017
2 fľaše Masca del Tacco Susumaniello Puglia 2017
+ zadarmo 1 fľaša Masca del Tacco Susumaniello Puglia 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 54.75 €
Španielske červené bomby 5+1 zadarmo

Kto by ich nemiloval? Červené vína zo Španielska sú dokonalo vyzreté, sladko ovocné, s čokoládovým tanínom a krásnou, dlhou dochuťou. Tento balíček je napeckovaný tým najlepším vrátane prémiových vín, 12 mesiacov vyzrievaných v najkvalitnejších francúzskych barikových sudoch. Skúste porovnať a vybrať to najlepšie, aj keď to bude zaručene ťažká úloha!

Balíček obsahuje:
1 fľaša Ego Bodegas Marionette 2017
1 fľaša Ego Bodegas Gorú 2017
1 fľaša Ego Bodegas Fuerza 2015
1 fľaša Ego Bodegas Talento 12M Crianza 2014
1 fľaša Ego Bodegas Gorú 38 2015
+ zadarmo 1 fľaša Ego Bodegas Fuerza 2015
+ doprava zadarmo

Cena: 50.10 €
Toskánske pohladenie Amarama 5+1 zadarmo

Kto by nepoznal Toskánsko? Aspoň raz tam byť osobne a keď už nie, tak aspon ochutnať ich preslávené červené vína. Amarama Toscana Rosso je dokonalým obrazom ich elegantných červených vín. Zmes typických odrôd Sangiovese, Merlot a Cabernet Sauvignon v dokonalom pomere poskytne Vašim ústam neuveriteľný zážitok.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Giordano vini Amarama Toscana Rosso 2016
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Amarama Toscana Rosso 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 59.75 €
Limbavin Rizling vlašský reserve 5+1 zadarmo

Rizling vlašský je dominantnou odrodou malokarpatských viníc, pevne spojený so Slovenskom po dlhé roky. Preto ho milujeme a radi ho pijeme. Tento z malého vinárstva Limbavin patrí k tým veľmi vydareným a teraz máte skvelú príležitosť vychutnať si ho v našej akciovej ponuke 5+1 zadarmo. Balíček obsahuje:

5 fliaš Limbavin Rizling vlašský reserve 2016
+ 1 fľaša Limbavin Rizling vlašský reserve 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 48.00 €
Vranac 5+1 zadarmo

Čierna Hora je krajina zaliata slnkom, so silnou vinárskou tradíciou a vinohradníckym umom. Ich odroda Vranac dáva plné a bohaté vína, s tónmi sladkého bobuľového, či kôstkového ovocia a atraktívnym vmemom čierneho korenia. Naviac obsahuje obrovské množstvo látok prospešných srdcu, ako je resveratrol vďaka čomu toto víno získalo oficiálny certifikát ako preukázateľná a prospešná prevencia proti srdcovocievnym chorobám.

Balíček obsahuje:
2 fľaše Vranac 2013
1 fľaša Cabernet Sauvignon 2013
1 fľaša Merlot 2014
1 fľaša Vranac Pro Corde 2015
+ zadarmo 1 fľaša Vranac 2013

Cena: 33.90 €
Pinot Grigio z talianskych Álp 5+1 zadarmo

Primo pod Alpami v severnom Taliansku sa urodilo hrozno na toto prekrásne Pinot Grigio, čiže Rulandské šedé. Poteší sviežou ovocnou stopou po citrusoch a jabĺčkach, jemnou mineralitou, akurátnou kyselinkou a čistou a dlhou dochuťou. Elegantné víno, ktoré poteší snáď každého. Ochutnajte v balíčku 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Peter Zemmer Pinot Grigio La Lot 2017
+ zadarmo 1 fľaša Peter Zemmer Pinot Grigio La Lot 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 38.75 €
Talianske Pinot Grigio 5+1 zadarmo

Vinárstvo I Castelli Romeo e Giulietta sídli v oblasti, kde pred viac než 500 rokmi napísal spisovateľ Luigi Da Porto svoju novelu o láske Rómea a Júlie. Práve tam sa rodí krásne a elegantné víno z odrody Pinot Grigio, u nás známej ako Rulandské šedé. Kôrka čerstvo upečeného chlepíka, záhradná hruška, svieža kyselinka a lahodná, ľahká chuť. Nechajte sa zlákať...

Balíček obsahuje:
5 fliaš I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio 2018
+ zadarmo 1 fľaša I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio 2018

Cena: 22.75 €
Infinity Primitivo 5+1 zadarmo

Prekrásne Primitivo z juhu Talianska. Tmavorubínová farba. Vôňa je zmesou sladkách zrelých čerešní, višní, či sliviek. V chuti prevládajú lahodné, džemovité tóny ovocia s jemným čokoládovým vnemom. Dochuť je dlhá, typicky nasládlá.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Tinazzi Cantine San Giorgio Infinity Primitivo 2018
+zadarmo 1 fľaša Tinazzi Cantine San Giorgio Infinity Primitivo 2018

Cena: 34.75 €
Domodo Zinfandel 5+1 zadarmo

Niekedy je chuť na vyhladené červené víno so zrelými sladkými tónmi ovocia a pritom s nízkym alkoholom. Hlavne keď je dobrá spoločnosť a pohárikov sa vypije viac ako jeden zdravotný, padne vhod takého víno. Tento taliansky Zinfandel je ako stvorený na takéto chvíle. Uvidíte, svoje poslanie splní dokonalo!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Cantine San Marzano Domodo Zinfandel 2016
+ zadarmo 1 fľaša Cantine San Marzano Domodo Zinfandel 2016

Cena: 27.75 €
Doľany Cabernet sauvignon 5+1 zadarmo

Aj na Slovensku sa podaria krásne červené vína. Toto víno za cenu nižšiu než je víno na bežné pitie Vám ponúkne krásne tóny zrelých čiernych ríbezlí, malín a černíc. Chuť je vláčna, hladká a prekvapivo plná. Vyzreté víno z podareného ročníka 2015. Neváhajte, keď príde sused, či kamarát na návštevu, máte po ruke super víno.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Cabernet Sauvignon 2015
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Cabernet Sauvignon 2015

Cena: 28.25 €
Rinforzato Primitivo Appassimento 5+1 zadarmo

Prémiové Primitivo, ktorému slávny taliansky hodnotiteľ vína udelil známku 99 bodov zo 100. Toto víno jednoducho stojí za vyskúšanie. Mohutné až explozívne naplnené sladkými ovocnými tónmi v doslova lekvárovej podobe. Dokonale uhladený tanín, ktorý perfektne dopĺňa chuť vína. V čistučkej a dlhej dochuti sa neustále striedajú nové ovocné vnemy. Keď ho raz ochutnáte, už ťažko budete chcieť niečo iné.

V balíčku nájdete:
5 fliaš Giordano vini Rinforzato Primitivo Appassimento 2018
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Rinforzato Primitivo Appassimento 2018
+ doprava zadarmo

Cena: 89.75 €
Maxale Primitivo Appassimento 5+1 zadarmo

Vyrobené metódou dosúšania hrozna. Hlboká, až čierna farba. Mohutná viskozita. Intenzívna, omamná vôňa sušených sliviek, čučoriedkového džemu a černicového koláča. V chuti ovocie preliate kvalitnou, horkou čokoládou. Dochuť je dlhá, mohutná a čistá.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Maxale Primitivo Appassimento 2016
+ zadarmo 1 fľaša Maxale Primitivo Appassimento 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 46.00 €
Plná chladnička Nového Zélandu 9+3 zadarmo

Svieže a ľahké vína sú v kurze počas prichádzajúceho leta. A nie je nič osviežujúcejšie ako Sauvignon z Nového Zélandu... Baza, citrusy, žihľava, egreše, broskyne, čokoľvek si spomeniete, že Vás osvieží, je tam. Tento balíček Vám zaplní chladničku, ale verte nám, že dlho v nej nepobudne.

Balíček obsahuje:
9 fliaš Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zadarmo 3 fľaše Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 88.65 €
Primitivo Strabone 5+1 zadarmo

Dávame stopku vodnatým červeným s vysokou kyselinou. Je čas na poriadne víno. Mohutné, bohaté, plné džemovitého sladkého ovocia, štipky kvalitnej horkej čokolády a sladkého zrelého tanínu. Je čas na poriadne Primitivo Salento. Dámy a páni, toto je víno...

Balíček obsahuje:
5 fliaš Cantine San Giorgio Primitivo Strabone 2016
+ zadarmo 1 fľaša Cantine San Giorgio Primitivo Strabone 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 57.50 €
Vinár roka 5+1 zadarmo

Philipp Grassl z Dolného Rakúska sa so svojím rodinným vinárstvom stal aktuálnym vinárom roka. Ako sme ho našli? Neuveríte ale na dovolenke v Chorvátsku. Kamarát nám ho dal ochutnať, že si kúpil kartónik keď šiel nedávno cez Rakúsko. Ostali sme v úžase. Jedno víno krajšie ako druhé a už sme vedeli, že ho chceme mať v ponuke. Až o niekoľko týždňov sme sa dozvedeli, že získal titul Vinár roka. Neuveriteľná náhoda a veľké šťastie pre nás aj vás. Ochutnajte.

Balíček obsahuje:
2 fľaše Weingut Grassl Grüner Veltliner 2018, biele suché
2 fľaše Weingut Grassl Sauvignon blanc 2018, biele suché
1 fľaša Weingut Grassl Welschriesling 2018, biele suché
+ zadarmo 1 fľaša Weingut Grassl Welschriesling 2018, biele suché
+ zvýhodnená doprava

Cena: 40.45 €
Žihľava a egreše 5+1 zadarmo

Sauvignon patrí všeobecne k najobľúbenejším odrodám a v tomto balíčku predstavíme zaujimavé slovenské, ktoré doslova pripomínajú letné počasie. Svieže vône žihľavy, egrešov, broskýň a bazy, s peknou a šťavnatou kyselinkou, skrátka všetkým, čo od Sauvignonu očakávame. No a samozrejme aj za normálnu cenu. Tak sem s ním...

Balíček obsahuje:
1 fľaša Chowaniec & Krajčírovič Sauvignon 2018 neskorý zber
1 fľaša HR Winery Sauvignon 2018
1 fľaša Terra Wylak Sauvignon 2018 akostné odrodové
1 fľaša Velkeer Sauvignon blanc 2018 akostné odrodové
1 fľaša Víno z dvora Sauvignon 2018
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Sauvignon 2018

Cena: 28.80 €
Zinfandel z Púlie 5+1 zadarmo

Niekto ho volá Zinfandel, iný zase Primitivo, v skutočnosti ide o jednu a tú istú odrodu. Možno sa líšia mierne štýlom, pre americký Zinfandel je typický výrazná vôňa a chuť, Primitivo pritom ukazuje svoju hĺbku. Každopádne, obidva majú spoločné to najdôležitejšie - neuveriteľnú silu v podobne zrelého ovocia, jemnej čokolády a stopy kakaa. Pritom mohutnú, až nekončiacu dochuť. Kto ochutnal, podľahol...

Balíček obsahuje:
5 fliaš Caseletti Zinfandel Puglia IPG 2017
+ zadarmo 1 fľaša Caseletti Zinfandel Puglia IPG 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 37.75 €
Masottina Prosecco DOC Frizzante 5+1 zadarmo

Svetložltá farba. Príjemná kvetinovo-ovocná vôňa s jemným náznakom maslového biskvitu. Chuť je harmonická, svieža, s pekným pravidelným perlením. Šrobovací uzáver uľahčuje podávanie, je ideálne na väčšie pitie ako veľké oslavy, či dlhšie posedenia s priateľmi a rodinou. Balíček 5+1 zadarmo obsahuje:

5 fliaš Masottina Prosecco DOC Frizzante
+ zadarmo 1 fľaša Masottina Prosecco DOC Frizzante

Cena: 29.50 €
TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough 5+1 zadarmo

Farba vína je zelenkavo-žltá. Vôňa je omamná, čerstvo pokosená žihľava sa strieda s egerešmi, sladkou broskyňou a citrónovou trávou. Chuť je šťavnatá, žihľavovo-grepová, s prekrásnou kyselinkou. Dochuť je neuveriteľne dlhá a čistá, akú poznáme z najlepších vín z oblasti Marlborough.

Balíček obsahuje:
5 fliaš TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough
+ zadarmo 1 fľaša TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Plné červené víno z Veneta 5+1 zadarmo

Sever Talianska už dávno nie je iba Prosecco a Pinot Grigio. Vedia tam aj fantastické červené. Tam sa udomácnila aj technika dosúšania hrozna na získanie mohutného červeného vína plného zrelých až sladkých ovocných tónov, korenia a čokolády. Neveríte? Vyskúšajte náš balíček 5+1 zadarmo!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Cielo e Terra Appassionatemente Rosso Veneto 2016
+ zadarmo 1 fľaša Cielo e Terra Appassionatemente Rosso Veneto 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.25 €
Malokarpatský Rizling 5+1

Našli sme nádherný Malokarpatský Rizling v najlepších rokoch. Ročník 2014 patril k tým komplikovanejším, ponúkol však krásne Rizlingy a tento patrí medzi tie najkrajšie. Medová vôňa, sušené kvety, bylinky, korenie a žlté ovocie. Plná chuť kde pevná kyselinka dokonale skrýva jemný zvyškový cukor, až sa víno tvari viac sucho ako polosucho. Skúste, určite vám bude chutiť!

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany GOLD LINE Rizling rýnsky 2014 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany GOLD LINE Rizling rýnsky 2014 polosuché

Cena: 29.75 €
Chorvátske primitivo Plavac Mali 5+1 zadarmo

Odrody Primitivo z Talianska a Zinfandel z USA netreba predstavovať. Sú celosvetovo populárne vďaka výraznému sladkému ovociu vo vôni a hladkej a pritom plnej ovocnej chuti. Že ide o tú istú odrodu a má pôvod v Chorvátsku už nie každý vie. Volá sa Crljenak Kaštelanski a práve z tejto odrody vznikol tiež veľmi populárny Plavac Mali. Má podobný charakter ako Primitivo, dokonca ešte krajšiu štruktúru a plnosť. Balíček obsahuje:

1 fľaša Skaramuča Plavac Mali Dingač 2013
2 fľaše Skaramuča Plavac Mali Postup 2013
2 fľaše Skaramuča Plavac Mali Dingač Reserva 2012
+ zadarmo 1 fľaša Skaramuča Plavac Mali Dingač 2013
+ doprava grátis

Cena: 90.20 €
Diabetické vína 5+1 zadarmo

Držíte si líniu, alebo máte zdravotný problém s cukrom? Diabetické vína v rade OENO od Tomáša Vicana sú práve pre Vás! Ani gram cukru, zato prekrásna vôňa a neuveriteľne lahodná chuť. Prechutnajte ich všetky, korenisto-medový Tramín, elegantné Rulandské šedé, šťavnatý Rizling rýnsky aj záhradné ovocie v Rizlingu vlašskom. Váš favorit je niekde tam.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Vican OENO Tramín červený 2016 výber z hrozna
2 fľaše Vican OENO Rulandské šedé 2016 výber z hrozna
1 fľaše Vican OENO Rizling rýnsky 2016 neskorý zber
1 fľaša Vican OENO Rizling vlašský 2016 neskorý zber
+ zadarmo 1 fľaša Vican OENO Tramín červený 2016 výber z hrozna
+ doprava zadarmo

Cena: 66.75 €
Ara Single Estate Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Dokonalý Sauvignon Blanc z oblasti Marlborough. Vôňa čerstvého grapefruitu, listov čiernej ríbezle, krásne minerálna s kôstkovým ovocím v pozadí. Chuť je šťavnatá, egrešovo-ríbezľová, doplnená o tóny pokosenej trávy až žihľavy a zároveň perfektne harmonická, so sviežou a dlhotrvajúcou kyselinkou.

Balíček obsahuje
5 fliaš Ara Single Estate Sauvignon Blanc 2017
+ zadarmo 1 fľaša Ara Single Estate Sauvignon Blanc 2017
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Zaccagnini Montepulciano d'Abruzzo 5+1 zadarmo

Abruzzo, región zo stredu Talianska je obdarený úchvatnými horami aj plážami. Je plný kvetov, ovocia, olivovníkov a všetkého, čo Vám evokuje túto obľúbenú krajinu. Naviac je domovom úžasných červených vín, o čom svedčí aj odroda Montepulciano d'Abruzzo. Toto víno dokonca pred pár rokmi patrilo do výberu TOP 100 vín sveta a to je čo povedať, pri svojej nízkej cene.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Zaccagnini Montepulciano d'Abruzzo DOC 2017
+ zadarmo 1 fľaša Zaccagnini Montepulciano d'Abruzzo DOC 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.75 €
Sauvignon plný exotiky 5+1 zadarmo

Sauvignon plný exotiky a žihľavy sa podaril vo vinárstve Doľany. Ľahký v alkohole, krásna vôňa, ešte výraznejšia chuť. Kto by to bol povedal, že už aj na Slovensku vieme takéto krásne voňavky. Ochutnáte? Stojí za to...

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Sauvignon 2018
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Sauvignon 2018

Cena: 24.75 €
Old World Zinfandel 5+1 zadarmo

Talianska odroda Primitivo, alebo ako ju poznáme z nového sveta Zinfandel, patrí k najobľúbenejším svetovým odrodám vôbec. Víno plné sladkých ovocných tónov vyvážené čokoládovým tanínom, vláčné a hladké v chuti s jemným nasládlým záverom. Presne pre tento charakter tak veľmi Primitívo milujeme. V tomto balíčku nájdete hneď 6 fliaš jedného nádherného Primitiva v krásnej fľaši.

5 fliaš Giordano vini Old World Zinfandel 2016
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Old World Zinfandel 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 35.25 €
3 Passo BIO 5+1 zadarmo

Toto víno je bomba medzi oči! Excelentná farba, šialená vôňa sladkého ovocia, mohutná chuť. A cena? V tomto balíčku smiešnych 6 eur a pár centov. Neváhajte, ak chcete doma popíjať parádne vínko, toto je TOP voľba!

Balíček obsahuje:
5 fliaš 3 Passo BIO 2017
+ zadarmo 1 fľaša 3 Passo BIO 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.25 €
Portugalské biele 5+1 zadarmo

Biele víno Terra de Lobos z vinárstva Casal Branco ponúkame v akcií 5+1 zadarmo, aby ste aj Vy objavili krásu tohoto šťavnatého ovocného vína. Postavené je na odrode Sauvignon 70% a lokálnej odrody Fernão Pires. Farba vína je sýto žltá. Svieža a elegantná vôňa jabĺk, marhúľ, tropického ovocia, korenia a kvetov. Chuť je príjemná, osviežujúca s výraznou ovocnou stopou a dlhou dochuťou.

Cena: 22.75 €
Zlatý Old World 99 bodov 5+1 zadarmo

Limitovaná zlatá edícia Vášho obľúbeného vína Old World je tu. Získalo 99 bodov od známeho talianskeho odborníka Luca Maroniho. Vyrobené metódou Appassimento, čiže z niekoľko týždňov dosúšaného hrozna odrôd Negroamaro a Primitivo. Prekrásne víno plné sladkých ovocných tónov a ušľachtilých vnemov ako horká čokoláda, korenie, či sladké drievko. Nesmie chýbať v zbierke žiadneho milovníka Primitiva.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Giordano vini Old World 99 Appassimento Puglia IGT 2016 Golden edition
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Old World 99 Appassimento Puglia IGT 2016 Golden edition
+ doprava zadarmo

Cena: 89.75 €
Pinot Grigio rosé 5+1 zadarmo

Je to tak, aj z bielej odrody sa dá vyrobiť ružové víno. Rulandské šedé, teda Pinot Grigio má totiž šupku jedmnej červenej farby. Pri macerácií sa dostane do muštu a následne do vína. Prekrásne víno, ktorého sa nebudete vedieť dopiť. A cena opäť smiešna, rovnako ako pri jeho bielej variante, ktorá patrí u vás medzi najobľúbenejšie. Víno na leto už nehľadajte, toto bude váš favorit!

Balíček obsahuje:
5 fliaš I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio rosé 2018
+ zadarmo 1 fľaša I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio rosé 2018

Cena: 22.75 €
Caseletti Appassimento Edizione 5+1 zadarmo

Mohutné víno z juhu Talianska. Návšteve ho nenúkajte, lebo buď vám všetko vypijú, alebo si budú chcieť vziať domov. Bohatá a intenzívna vôňa a chuť černíc, čučoriedok, ostružín a čiernych malín. Doslova opantá všetky zmysly. Dochuť tá je nekonenčne dlhá, vláčna a hustá. A cena? Až prekvapivo málo a s naším balíčkom ešte menej.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Caseletti Appassimento Edizione Puglia IGT 2017
+ zadarmo 1 fľaša Caseletti Appassimento Edizione Puglia IGT 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.25 €
Gran Maestro Primitivo 5+1 zadarmo

Primitivo di Manduria je víno, ktoré dostane každého milovníka plných a bohatých ovocných vín. Z úplneho juhu Talianska, dokonale dozreté a nafľašované do doslova darčekovej fľaše. Víno, ktoré Váš počas sviatočných dní zahreje na tele aj na duši.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Gran Maestro Primitivo di Manduria 2016
+ zadarmo 1 fľaša Gran Maestro Primitivo di Manduria 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 44.75 €
3 Passo Bianco BIO 5+1 zadarmo

Poznáte 3 Passo? Po taliansky 3 kroky na ceste k dokonalému vínu. Červené si vás už získalo, ale čo tak skúsiť biele? Ak aj práve vy bielemu neholdujete, doprajte priateľom pohárik skvelého bieleho vína, keď k vám prídu na návštevu. Toto im určite chutiť bude!

Balíček obsahuje:
5 fliaš 3 Passo Bianco BIO 2018
+ zadarmo 1 fľaša 3 Passo Bianco BIO 2018
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.25 €
Irsai strieborný v Paríži 5+1 zadarmo

Podaril sa neuveriteľný Irsai Oliver! Doslova vonia aj chutí ako čerstvé hrozno, či hroznová šťava. Lahodný, kvetovo-medový, s jemnou stopou korenia a zrelého žltého ovocia. Krásna kyselinka vyvažuje vyšší zvyškový cukor a tvorí dokonalú harmóniu vína! S týmto vínom si vieme predstaviť celé sviatky...

Víno získalo aj Veľkú zlatú medailu na svetovej súťaži Finger Lakes 2019 v USA!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Víno z dvora Irsai Oliver 2018 polosladké
+ zadarmo 1 fľaša Víno z dvora Irsai Oliver 2018 polosladké

Cena: 29.75 €
Víno vín Solone Primitivo 5+1 zadarmo

Najmohutnejšie víno v našej ponuke. Nebojte sa 17% alkoholu, v takto koncentrovanom víne zanikne. Ucítite nádhernú až neopísateľnú ovocnosť, štrutúru, tanín aj zapracovanú kyselinku. Toto je víno vín pre každého milovníka odrody Primitivo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Lorusso Michele Solone Primitivo IGT 2017
+ zadarmo 1 fľaša Lorusso Michele Solone Primitivo IGT 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 79.75 €
Super vlašák 5+1 zadarmo

Máme radi tradičné slovenské odrody, teda tie, ktoré na Slovensko patria vďaka desiatkam rokov tradície. Jednou z nich je Rizling vlašský. Pošťastilo sa nám a našli sme super Vlašák od Dana Šimonoviča, ktorý dostane aj vás. Krásne ovocie, jemný závan medu a ušľachtilého korenia. Plná chuť s nesmierne dlhou dochuťou. Paráda.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Šimonovič Rizling vlašský II. 2017 výber z hrozna
+ zadarmo 1 fľaša Šimonovič Rizling vlašský II. 2017 výber z hrozna
+ zvýhodnená doprava

Cena: 44.75 €
Svetové sladké vína 5+1 zadarmo

Prírodne sladké vína patria k najkrajším dezertom vôbec. Z kvalitného, vysoko vyzretého hrozna sa dorábajú zastavením kvasenia na nízkom alkohole a ponechaním zvyškového cukru. Ide o neprekvasený hroznový cukor, teda najkvalitnejší cukor aký naše telo pozná. Koncentrácia chutí a vôní zväčša opantá každého a nie je krajšieho pocitu, ako si večer po kvapkách vychutnávať tento nektár bohov. Ochutnajte výber vín od rakúskeho vinára Hansa Tschidu, ktorý už 5x získal titul najlepší producent sladkých vín na svete.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Hans Tschida Spätlese 2017
1 fľaša Hans Tschida Ausslese 2017
1 fľaša Hans Tschida Merlot Spätlese 2018
1 fľaša Hans Tschida Sämling 88 Beerenauslese 2015
1 fľaša Hans Tschida Beerenauslese RED
+ zadarmo 1 fľaša Hans Tschida Spätlese 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 44.35 €
Eshop prevádzkuje spoločnosť Grandvino s.r.o. Tel: +421 948 244 889 Email: obchod@akevino.sk