Prihlásiť sa
Už iba 35 € na dopravu za 1.98 €
Už iba 50 € na dopravu zadarmo

Akciové balíčky:

Akciový balíček Peter Zemmer Lagrein 5+1 zadarmo

Lagrein je najpopulárnejšia modrá odroda talianskych Álp. Dáva plné, výrazne ovocno-korenisté vína s peknou kyselinkou a pevnými trieslovinami. V tomto balíčku má zastúpenie Lagrein od skvelého vinára Petra Zemmera, ktorý poteší bobuľovým ovocím, fialkami a korením.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Peter Zemmer Lagrein 2014
+ zadarmo 1 fľaša Peter Zemmer Lagrein 2014
+ zvýhodnená doprava

Cena: 47.00 €
Weinrieder Riesling vertikálna degustácia 5+1 zadarmo

Nemožné sa podarilo! Unikátna kolekcia Rizlingov rýnskych z vinárstva Weinrieder z ročníkov 2013 až 2017 v jednom balíčku. Skúste sa spýtať vinára, či Vám predá jeho 5 ročný Rizling a za koľko. Cena bude enormná, ak vôbec bude víno v ponuke. Nám sa podarilo presvedčiť Bernharda z vinárstva Weinrieder aby v rámci propagácie vinárstva na Slovensku uvoľnil z archívu 5 po sebe idúcich ročníkov odrody Rizling rýnsky a to za pôvodnú cenu aktuálneho ročníka. O to viac je táto kolekcia zaujímavejšia, že vinárstvo patrí ku klenotom oblasti Weinviertel a po návšteve hodnotiteľa od Roberta Parkera nedostalo ani jedno ochutnané víno menej ako 90 bodov.

POZOR, LIMITOVANÁ PONUKA!

Balíček obsahuje:
1 fľaša Weinrieder Riesling Ried Bockgärten 2013
1 fľaša Weinrieder Riesling Ried Bockgärten 2014
1 fľaša Weinrieder Riesling Ried Bockgärten 2015
1 fľaša Weinrieder Riesling Ried Bockgärten 2016
1 fľaša Weinrieder Riesling Ried Bockgärten 2017
+ zadarmo 1 fľaša Weinrieder Riesling Ried Bockgärten 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 49.75 €
Nebojme sa zrelých vín 5+1 zadarmo

Nebojte sa starších vín. Ak sú poctivo vyrobené a skladované, môžu Vám ponúknuť nový rozmer, ktorý ste doteraz vo víne neobjavili. Dornfelder z Doľan po 12 rokoch dorástol do ušľachtilých tónov kože, korenia a sladkých lekvárovo-ovocných tónov. Dajte mu čas aby sa nadýchol a odmení Vás krásnou štruktúrou a vyzretými tanínmi.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany GOLD LINE Dornfelder 2006
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany GOLD LINE Dornfelder 2006

Cena: 27.00 €
Mám chuť na niečo sladšie 5+1 zadarmo

Devín, prekrásna slovenská odroda, ktorá chutí aj ako suché víno, ale ešte lepšie ako polosladké. Malé vinárstvo Velkeer už roky poberá svetové ocenenia za ich polosladký výber z hrozna. Ak dezert, tak víno. Prírodný hroznový cukor vo víne je pre telo čistá energia a neukladá sa vo forme tukov. Ochutnajte med, ovocie, kvety a jemné stopy korenia v nádhernom víne Devín z vinárstva Velkeer, teraz ako 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Velkeer Devín 2016 výber z hrozna polosladké
+ zadarmo 1 fľaša Velkeer Devín 2016 výber z hrozna polosladké
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.75 €
Ara Pathway Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Kvalitné novozélandské Sauvignony vždy prevoňajú celú miestnosť po naliatí do pohárov a tento je skutočne prekrásny. Vinárstvo Ara patrí medzi úplnú špičku vo výrobe týchto šťavnatých, sviežich a lahodných vín. Ochutnajte náš balíček Ara Pathway Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo a určite nám dáte zapravdu.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zadarmo 1 fľaša Ara Pathway Sauvignon Blanc Marlborough 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 49.25 €
Myslík Winery 5+1 zadarmo

Marek Myslík vyrába vína na každú príležitosť, ktoré nestoja veľa a stoja za to!

Myslík Winery je malé rodinné vinárstvo z Častej, produkujúce výhradne z vlastných vinohradov moderné, svieže a ľahké vína. Vybrali sme niekoľko zaujimavých odrôd, ktoré stoja za prechutnanie do akciového balíčka 5+1 zadarmo.

Veltlínske červené skoré 2018 suché
Svätovavrinecké rosé 2018 polosladké
Chardonnay 2017 polosladké
Tramín červený 2018 polosladké
Ríbezľové víno polosladké
+ darček Rizling vlašský 2018 suché

Cena: 23.25 €
Talianske Pinot Grigio 5+1 zadarmo

Vinárstvo I Castelli Romeo e Giulietta sídli v oblasti, kde pred viac než 500 rokmi napísal spisovateľ Luigi Da Porto svoju novelu o láske Rómea a Júlie. Práve tam sa rodí krásne a elegantné víno z odrody Pinot Grigio, u nás známej ako Rulandské šedé. Kôrka čerstvo upečeného chlepíka, záhradná hruška, svieža kyselinka a lahodná, ľahká chuť. Nechajte sa zlákať...

Balíček obsahuje:
5 fliaš I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio 2017
+ zadarmo 1 fľaša I Castelli Romeo e Giulietta Pinot Grigio 2017

Cena: 22.75 €
Vican KVEVRI 5+1 zadarmo

KVEVRI to je keramická nádoba, v ktorej sa tisíce rokov pred naším letopočtom vyrábalo víno. Táto metóda vznikla a dodne sa používa nielen v Gruzínsku, ale postupne sa znovu rozšírila do celého sveta ako návrat k tradičnému spôsobu výroby vína. Víno chutí inak, zachováva si pôvodné vnemy aké má hrozno a má vysoký obsah tanínov a zvyčajne vyšší obsah kyselín.

Objavte tisíce rokov starú tradíciu s vinástvom Vican, ktoré ako jediné na Morave ponúka až 6 rôznych odrôd vyrobených v Kvevri. Balíček obsahuje:

KVEVRI Rulandské šedé 2016
KVEVRI Tramín červený 2017
KVEVRI Chardonnay 2016
KVEVRI Rizling vlašský 2016
KVEVRI Frankovka modrá 2016
+ zadarmo KVEVRI Cabernet Sauvignon 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 59.20 €
Rinforzato Terre Siciliane 5+1 zadarmo

Toto mohutné a plné víno vzniklo pod Sicílskym slnkom a to spojením dvoch najobľúbenejších odrôd Nero d'Avola a Cabernet Sauvignon. Víno má prekrásnu vôňu južného Talianska, zrelé ovocné plody sa striedajú s ušľachtilými tónmi exotického korenia. V chuti je víno hladké, výrazne ovocné s dlhým, až jemne nasládlym záverom. Balíček obsahuje:

5 fliaš Giordano vini Rinforzato Terre Siciliane 2014
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Rinforzato Terre Siciliane 2014
+ doprava zadarmo

Cena: 59.75 €
TIKI Maui Sauvignon Blanc Marlborough 5+1 zadarmo

Sviežosť je prvé, čo vystihuje tento výnimočný Sauvignon Blanc zo slávnej oblasti Marlborough z Nového Zélandu. Neuveriteľná a čistulinká sviežosť a ihneď za ňou komplexnosť. Nájdeme v ňom intenzívne tóny žihľavy, trávy, grepu, citrusov, egrešov a mnoho iných tónov. Chuť je rovnako plná ako vôňa, víno sa pritom pije s dokonalou ľahkosťou.

Balíček obsahuje:
5 fliaš TIKI Maui Sauvignon blanc Marlborough 2016
+ zadarmo 1 fľaša TIKI Maui Sauvignon blanc Marlborough 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 49.75 €
Roesler 5+1 zadarmo

Roesler je odroda vyšlachtená v Rakúsku, dáva bohaté a plné vína s hlbokou, ovocnou aromatikou. Kto neochutnal bude milo prekvapený. Konečne aj na Slovensku vieme vyrobiť mohutné červené víno južanského typu. Ochutnajte v balíčku, pravdepodobne si toto víno obľúbite. Balíček obsahuje:

5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Roesler 2015
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Roesler 2015

Cena: 34.00 €
Mascota Vineyards 6 + drevený box zadarmo

Argentína ponúka zdravé hrozno z vinohradov vo vysokých nadmorských výškach, dokonale vyzreté a v podstate bez použitia chémie, nakoľko hrozno tam nepozná škodcov. Mascota Vineyards je vinárstvo, kde vždy vo fľaši nájdete prekrásne víno ocenené top hodnotiteľmi a súťažmi z celého sveta. 6 fliaš v drevenej krabicy s logom vinárstva je perfektný darček pre každého, kto má rád dobré červené víno. Podarujte niekomu výnimočnému, alebo zarchivujte, oboje Vám prinesie veľké potešenie.

Balíček obsahuje:
2 fľaše Mascota Vineyards La Mascota Cabernet Sauvignon 2016
2 fľaše Mascota Vineyards La Mascota Malbec 2016
2 fľaše Mascota Vineyards La Mascota Cabernet Franc 2016
+ zadarmo drevený box na 6 fliaš s logom Mascota Vineyards
+ doprava zadarmo

Cena: 59.88 €
Velkeer Chardonnay polosladké 5+1 zadarmo

Polosladké vína sú úžasné, ak sú spravené poctivo a s umom. Tomáš Sládeček z vinárstva ich vie dokonale. Pálava, Devín a teraz aj Chardonnay. Ovocné, chuťou aj vôňou plné a vzácne harmonické, s krásnou, dlhou a čistou dochuťou. Víno ocenili aj na svetovej súťaži Concours Mondial de Bruxelles a to rovno zlatom. Kto rád vína menej kyslé, jemne nasládlé, tomu určite ulahodí a jedna fľaša bude ozaj málo. Preto využite tento balíček.

5 fliaš Velkeer Chardonnay 2015 výber z hrozna polosladké
+ zadarmo 1 fľaša Velkeer Chardonnay 2015 výber z hrozna polosladké
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.50 €
Rinforzato Primitivo Appassimento 5+1 zadarmo

Prémiové Primitivo, ktorému slávny taliansky hodnotiteľ vína udelil známku 99 bodov zo 100. Toto víno jednoducho stojí za vyskúšanie. Mohutné až explozívne naplnené sladkými ovocnými tónmi v doslova lekvárovej podobe. Dokonale uhladený tanín, ktorý perfektne dopĺňa chuť vína. V čistučkej a dlhej dochuti sa neustále striedajú nové ovocné vnemy. Keď ho raz ochutnáte, už ťažko budete chcieť niečo iné.

V balíčku nájdete:
5 fliaš Giordano vini Rinforzato Primitivo Appassimento 2017
+ zadarmo 1 fľaša Giordano vini Rinforzato Primitivo Appassimento 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 89.75 €
Talianske Prosecco 5+1 zadarmo

Sviatočné dni si pýtaju aj lahodné bublinky a na to je Prosecco doslova ideálne. Svieži a ľahký sekt, plný tónov kvetov a ovocia s jemnou krémovou textúrou. Jeho predajnosť celosvetovo prekročila pravé šampanské vďaka výbornému pomeru kvality a ceny. Aby sme vám pomohli príjemne stráviť chvíle s rodinou a priateľmi, zostavili sme akciový balíček Prosecco 5+1 zadarmo. Balíček obsahuje:

Masottina Prosecco DOC extra dry
Cantina La Salute Prosecco DOC extra dry
Anna Spinato Prosecco DOC extra dry
Colsaliz Prosecco DOC brut
Borga Prosecco Millesimato DOC brut
+ zadarmo Sentio DOC extra dry
+ zvýhodnená doprava

Cena: 40.80 €
Vonia a chutí ako čerstvé hrozno 5+1 zadarmo

Podaril sa neuveriteľný Irsai Oliver! Doslova vonia aj chutí ako čerstvé hrozno, či hroznová šťava. Lahodný, kvetovo-medový, s jemnou stopou korenia a zrelého žltého ovocia. Krásna kyselinka vyvažuje vyšší zvyškový cukor a tvorí dokonalú harmóniu vína! S týmto vínom si vieme predstaviť celé sviatky...

Balíček obsahuje:
5 fliaš Víno z dvora Irsai Oliver 2018 polosladké
+ zadarmo 1 fľaša Víno z dvora Irsai Oliver 2018 polosladké

Cena: 29.75 €
Cantine San Giorgio Primitivo 5+1 zadarmo

Jednoznačne najobľúbenejšia odroda na červené víno je Primitivo. Plná sladkých ovocných tónov, hladká v chuti, s vyzretým tanínom a čokoládovo-ovocnou dochuťou. Cantine San Giorgo ju vyrába vo viacerých prevedeniach a dve z nich nájdete v našom novom balíčku 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
2 fľaše Cantine San Giorgo Strabone Primitivo Salento 2016
3 fľaše Cantine San Giorgo Diodoro Primitivo di Manduria 2017
+ zadarmo 1 fľaša Cantine San Giorgo Strabone Primitivo Salento 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 70.85 €
Valpolicella 5+1 zadarmo

Poznáte Amarone? Je to jedno klenot Veneta, z najlepších červených vín talianska vôbec. Mnohí neváhajú zaplatiť obrovské sumy za tie najlepšie ročníky. Ochutnajte Valpolicellu (čítaj Valpoličelu), mladšiu sestru slávenho Amarone. V balíčku nájdete základné Classico, ale aj plnšie a výraznejšie Superiore. Sladké ovocné tóny, lahodná chuť a jemný akoby nasládly záver. Pozor, vína sú samostatne nepredajné!

Balíček obsahue:
2 fľaše Bertani Valpolicella Superiore Ognisanti Villa Novare 2014 (v cene 16.95 € s DPH za fľašu)
- sladké višne, čierne maliny, korenie
2 fľaše Tenuta Sant'Antonio Valpolicella Superiore La Bandina 2013 (v cene 17.95 € s DPH za fľašu)
- koláč z červeného bobuľového ovocia, sladké drievko
1 fľaša Masi Bonacosta Valpolicella Classico 2016 (v cene 13.50€ s DPH za fľašu)
- čerešne, vanilka a jemný tanín
+ zadarmo 1 fľaša Masi Bonacosta Valpolicella Classico 2016
+ doprava zadarmo

Cena: 83.30 €
Svetové sladké vína 5+1 zadarmo

Prírodne sladké vína patria k najkrajším dezertom vôbec. Z kvalitného, vysoko vyzretého hrozna sa dorábajú zastavením kvasenia na nízkom alkohole a ponechaním zvyškového cukru. Ide o neprekvasený hroznový cukor, teda najkvalitnejší cukor aký naše telo pozná. Koncentrácia chutí a vôní zväčša opantá každého a nie je krajšieho pocitu, ako si večer po kvapkách vychutnávať tento nektár bohov. Ochutnajte výber vín od rakúskeho vinára Hansa Tschidu, ktorý už 5x získal titul najlepší producent sladkých vín na svete.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Hans Tschida Spätlese 2017
1 fľaša Hans Tschida Ausslese 2017
1 fľaša Hans Tschida Merlot Spätlese 2017
1 fľaša Hans Tschida Sämling 88 Beerenauslese 2015
1 fľaša Hans Tschida Beerenauslese RED
+ zadarmo 1 fľaša Hans Tschida Spätlese 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 44.35 €
Víno z dvora 5+1 zadarmo

Značka Víno z dvora vznikla v spolupráci s malými slovenskými vinármi. Jej cieľom je podporiť predaj vína práve od drobných producentov a zároveň ponúknuť kvalitné, odrodové vína za skvelú cenu a v príjemnom šate. Pri týchto vínach hľadajte potešenie predovšetkým v kruhu priateľov a rodiny. Vína sú prisne limitované, vyrobených bolo iba niekoľko sto fliaš z jednej odrody.

Balíček obsahuje:
Víno z dvora Rizling + Rizling 2016 suché
Víno z dvora Muškát 2017 suché
Víno z dvora Pálava 2016 výber z hrozna suché
Víno z dvora Frankovka modrá 2015 suché
Víno z dvora Alibernet 2015 suché
+ zadarmo Víno z dvora Dunaj rosé 2017 suché
+ zvýhodnená doprava

Cena: 36.15 €
Wachau 5+1 zadarmo

Keď sa povie Wachau, tí najlepší vinári sveta sklonia hlavu pred ich Veltlínmi a Rizlingami. Ikonická oblasť Rakúska, kde sa rodia tieto typické odrody v najväčšej kráse. Leonhartsberger patrí medzi popredné vinárstva oblasti a my by sme si priali, aby ste aj vy mohli tieto skvostné vínka ochutnať. Nech je vám balíček 5+1 zadarmo skvelou príležitosťou.

2 fľaše Leonhartsberger Grüner Veltliner Klostersatz Federspiel 2017
1 fľaša Leonhartsberger Grüner Veltliner Loibenberg Smaragd 2017
1 fľaša Leonhartsberger Riesling Klostersatz Federspiel 2017
1 fľaša Leonhartsberger Riesling Höhereck Smaragd 2017
+ zadarmo 1 fľaša Leonhartsberger Riesling Klostersatz Federspiel 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 57.45 €
Diabetické vína 5+1 zadarmo

Držíte si líniu, alebo máte zdravotný problém s cukrom? Diabetické vína v rade OENO od Tomáša Vicana sú práve pre Vás! Ani gram cukru, zato prekrásna vôňa a neuveriteľne lahodná chuť. Prechutnajte ich všetky, korenisto-medový Tramín, elegantné Rulandské šedé, šťavnatý Rizling rýnsky aj záhradné ovocie v Rizlingu vlašskom. Váš favorit je niekde tam.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Vican OENO Tramín červený 2016 výber z hrozna
2 fľaše Vican OENO Rulandské šedé 2016 výber z hrozna
1 fľaše Vican OENO Rizling rýnsky 2016 neskorý zber
1 fľaša Vican OENO Rizling vlašský 2016 neskorý zber
+ zadarmo 1 fľaša Vican OENO Tramín červený 2016 výber z hrozna
+ doprava zadarmo

Cena: 66.75 €
Veltlín do pohody aj nepohody 5+1 zadarmo

Doľany vedia robiť víno a vďaka vinohradom aj také, pre ktoré nemusíte pýtať v banke pôžičku. Tento Veltlín sa im podaril. Sýta žltá farba, vôňa maslovej hrusky aj pečeného jabĺčka a neodmysliteľná stopa bieleho korenia. Dá sa piť za pekného počasia, ale užijete si ho aj za upršaných jesenných dní.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Veltlínske zelené 2017
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Veltlínske zelené 2017

Cena: 21.00 €
Najlepší Rizling 5+1 zadarmo

Odvážne tvrdenie ak povieme Najlepší Rizling? Možno. No posúďte sami. Vinár získal 2x titul najlepší vinár Nemecka. Vlastní najstarší európsky, stále rodiaci, 121 ročný vinohrad, z ktorého stále dorába odborníkmi ospevovaný Rizling. Je najrýchleješie vypredaným vínom v histórií AkeVino.sk. Podľa nás už stačí. Vinár už vína nemá, ale z osobného archívu poskytol pár kartónov špeciálne pre Slovensko, aby sme mohli zostaviť tento balíček. Aj to svedčí o jeho úprimnom charaktere. Vychutnávajte, tento Rizling Vám dokonale spríjemní zimné sviatky.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Carl Loewen Riesling Alte Reben (70 ročný vinohrad) 2017
1 fľaša Carl Loewen Maximin Klosteray 1. Lage Riesling 2017
1 fľaša Carl Loewen Leiwener Laurentiuslay 1. Lage Riesling (100 ročný vinohrad) 2017
1 fľaša Carl Loewen Maximin Herrenberg 1896 1. Lage Riesling (121 ročný vinohrad) 2017
1 fľaša Carl Loewen Maximin Herrenberg 1. Lage Riesling GG 2017
+ zadarmo 1 fľaša Carl Loewen Riesling Quant 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 80.75 €
Španielske červené 5+1 zadarmo

Akciový balíček krásnych, ovocných a plných vín zo Španielskeho vinárstva Ego Bodegas. Ak víno postavené na zrelom a sladkom ovocí, jemnom dotyku dreva a vanilky, s vysokou hustotou a dlhou dochuťou je to pravé pre vás, potom neváhajte vyskúšať náš akciový balíček Španielske červené 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:

2 fľaše Gorú 2017
2 fľaše Fuerza 2015
1 fľaša Marionette 2017
+ zadarmo 1 fľaša Marionette 2017

Cena: 38.40 €
Limbavin Rizling vlašský reserve 5+1 zadarmo

Rizling vlašský je dominantnou odrodou malokarpatských viníc, pevne spojený so Slovenskom po dlhé roky. Preto ho milujeme a radi ho pijeme. Tento z malého vinárstva Limbavin patrí k tým veľmi vydareným a teraz máte skvelú príležitosť vychutnať si ho v našej akciovej ponuke 5+1 zadarmo. Balíček obsahuje:

5 fliaš Limbavin Rizling vlašský reserve 2016
+ 1 fľaša Limbavin Rizling vlašský reserve 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 48.00 €
Vertikálna degustácia Rulandské biele 5+1 zadarmo

Vraví sa že "Zreje ako víno..." Toto tvrdenie sa dá ľahko overiť v našom degustačnom sete. Prémiové rakúske vinárstvo Weinrieder nás pred časom šokovalo, keď svoje vo svete vysoko cenené vína, ponúklo pre Slovensko aj v starších ročníkoch za nezmenenú cenu. Podarilo sa nám tak dať dokopy unikátny set 6 po sebe idúcich ročníkov rovnakej odrody, z rovnakého vinohradu, vinára, len postupne v rôzne dozretej forme. Nenechajte si ujsť tento balíček, povinnosť pre každého vínomilca aj laika. POZOR! Jednotlivé vína sú samostatne nepredajné.

Balíček obsahuje:
1 fľaša Weinrieder Weissburgunder Birthal 2012
1 fľaša Weinrieder Weissburgunder Birthal 2013
1 fľaša Weinrieder Weissburgunder Birthal 2014
1 fľaša Weinrieder Weissburgunder Birthal 2015
1 fľaša Weinrieder Weissburgunder Birthal 2016
+ zadarmo 1 fľaša Weinrieder Weissburgunder Birthal 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 48.00 €
Maxale Primitivo Appassimento 5+1 zadarmo

Vyrobené metódou dosúšania hrozna. Hlboká, až čierna farba. Mohutná viskozita. Intenzívna, omamná vôňa sušených sliviek, čučoriedkového džemu a černicového koláča. V chuti ovocie preliate kvalitnou, horkou čokoládou. Dochuť je dlhá, mohutná a čistá.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Maxale Primitivo Appassimento 2016
+ zadarmo 1 fľaša Maxale Primitivo Appassimento 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 46.00 €
Ara Single Estate Sauvignon Blanc 5+1 zadarmo

Dokonalý Sauvignon Blanc z oblasti Marlborough. Vôňa čerstvého grapefruitu, listov čiernej ríbezle, krásne minerálna s kôstkovým ovocím v pozadí. Chuť je šťavnatá, egrešovo-ríbezľová, doplnená o tóny pokosenej trávy až žihľavy a zároveň perfektne harmonická, so sviežou a dlhotrvajúcou kyselinkou.

Balíček obsahuje
5 fliaš Ara Single Estate Sauvignon Blanc 2017
+ zadarmo 1 fľaša Ara Single Estate Sauvignon Blanc 2017
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Casal Branco Red blend 5+1 zadarmo

Dobré víno nemusí stáť veľa. Toto je princíp, ktorý sa riadime v AkeVino.sk a ktorí u nás oceňujete. Aj toto červené víno z Portugalska sa pýši práce ocenením Best Buy, teda skvelé víno v pomere cena kvalita. Bohaté červené víno na ovocno-čokoládové tóny, zamatové a pritom plné v chuti.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Quinta do Casal Branco Red blend 2016
+ zadarmo 1 fľaša Quinta do Casal Branco Red blend 2016

Cena: 26.25 €
De Conti Appassimento 5+1 zadarmo

Našli sme famózne víno z južného Talianska a museli sme sa s Vami oň podeliť v tomto balíčku 5+1 zadarmo. De Conti Appassimento je výnimočné víno vyrobené z prirodzene dosúšaného hrozna (podobne, ako to je pri slamových vínach). Husté a plné víno, koncentrácia tmavého ovocia v zrelej nasládlej forme, korenia a zrelých tanínov. Zložené z 80% odrody Primitivo a malého množtva odrôd Negroamaro a Sangiovese.

Balíček obsahuje:
5 fliaš De Conti Appassimento Rosso Puglia IGT 2016
1 fľaša De Conti Appassimento Rosso Puglia IGT 2016

Cena: 34.00 €
Muškát moravský Zlatý z Paríža 5+1 zadarmo

Zlato z Paríža a víno pod 6 eur? Neskutočná vec sa podarila Braňovi Nichtovi z Čajkova. Jeho urputná snaha o perfektné vinohrady a spracovanie výhradne svojho hrozna konečne priniesli zaslúžené ovocie. Vína rady CIRCUM sú poctivé a priamočiare vína určené nie do archívu ale na pitie. Preto získať Zlato a to ešte na prestížnej svetovej súťaži vo Francúzsku s takýmto typom vína je niečo fantastické. Vychutnajte ho v našom balíčku. POZOR, LIMITOVANÁ PONUKA!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Víno Nichta CIRCUM Muškát moravský 2017 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša Víno Nichta CIRCUM Muškát moravský 2017 polosuché

Cena: 28.50 €
Kerner 5+1 zadarmo

Kerner, krásna odroda s potenciálom aj pre Slovensko. Vznikla ako Rizlingový kríženec spojený s modrou odrodou Trollinger. Vína z odrody Kerner sú prekrásne aromatické, s peknou kyselinkou a potenciálom k dlhodobému zreniu. Vinárstvo Doľany risklo, vysadilo, vyrobilo víno a my sme žasli. Víno za príjemný peniaz, s veľkou pridanou hodnotou. Ľahké, s jemným zvyškovým cukrom, avšak skvele vyvážené kyselinkou, môže byť perfektným spoločníkom na celé leto.

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany Kerner 2017 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Kerner 2017 polosuché

Cena: 30.25 €
Gran Maestro Appassimento 5+1 zadarmo

Aj vy milujete mohutné červené talianske vína ako my? Appassimento, teda červené víno z dosúšaného hrozna, je vďaka tejto metóde doslova napumpované zrelými sladkými tónmi všakovakého ovocia. K tomu pridajte makký tanín, vyzretú kyselinku a dokonalú dochuť. Nádhera!

Balíček obsahuje:
5 fliaš Gran Maestro Appassimento Rosso 2016
+ zadarmo 1 fľaša Gran Maestro Appassimento Rosso 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.25 €
Prosecco XXL 10+2 zadarmo

Vraví sa, že Prosecco je stále len Prosecco. Nie je to pravda. Vďaka tomu, že u nás nájdete najširšiu ponuku Prosecca na Slovensku, sme si dovolili pre Vás pripraviť špeciálny balíček až 12 rôznych druhov Prosecca. 2 fľaše z tohto balíčka však máte od nás úplne zadarmo. Nech sa páči...

Balíček obsahuje:
Anna Spinato Prosecco DOC brut
Masottina Prosecco DOC extra dry
Borga DOC extra dry
Sentio Prosecco Superiore DOCG brut
Cantina La Salute Forcola Prosecco DOC extra dry
Colsaliz Servo Suo Prosecco DOC dry
Sanfeletto Prosecco Superiore DOCG extra dry
Borga Prosecco Millesimato DOC brut
Cantina La Salute Prosecco Millesimato DOC brut
Le Manzane Prosecco Superiore DOCG brut
+ zadarmo Sentio Prosecco DOC extra dry
+ zadarmo Sanfeletto Prosecco DOC brut
+ doprava zadarmo

Cena: 82.75 €
Zaccagnini Bianco di Ciccio 5+1 zadarmo

Talianske vína každý miluje pre ich lahodnosť a ľúbivosť. Toto víno nie je výnimkou, naopak. Na prvý dúšok si Vás získa. Z krásneho regiónu Abruzzo zo stredu Talianska, kde nájdete 3000m vysoké hory aj prekrásne pláže. Vonia po zmesi záhradného a exotického ovocia, presne ako v Taliansku a chutí nesmierne šťavnato. Ochutnajte.

Balíček obsahuje:
5 flliaš Zaccagnini Bianco di Ciccio 2017
+ zadarmo 1 fľaša Zaccagnini Bianco di Ciccio 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 42.75 €
Yealands Estate Sauvignon blanc 5+1 zadarmo

Kto by nemiloval Sauvignon z Nového Zélandu z oblasti Marlborough. Vonia na meter od pohára. Taká čístá, bohatá a pritom prírodná vôňa sa jednoducho nedá vyrobiť nikde inde na svete. Yealands Estate patrí ku klenotom tejto oblasti. Sami obyvatelia Nového Zélandu toto vinárstvo označili za najvýznamejšiu vinársku značku krajiny a práve tieto vínka si predstavíme našom balíčku 5+1 zadarmo. Kto doteraz váhal s ochutnaním, ten má skvelú príležitosť ochutnať tieto skvosty výhodnejšie ako doteraz.

Balíček obsahuje:
3 fľaše Yealands Estate Land Made Sauvignon blanc Marlborough 2017
1 fľaša Yealands Estate Single Vineyard Sauvignon blanc Marlborough 2017
1 fľaša Yealands Estate Single Block S1 Sauvignon blanc Marlborough 2017
+ darček zadarmo 1 fľaša Yealands Estate Land Made Sauvignon blanc Marlborough 2017
+ doprava zadarmo

Cena: 66.45 €
TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough 5+1 zadarmo

Farba vína je zelenkavo-žltá. Vôňa je omamná, čerstvo pokosená žihľava sa strieda s egerešmi, sladkou broskyňou a citrónovou trávou. Chuť je šťavnatá, žihľavovo-grepová, s prekrásnou kyselinkou. Dochuť je neuveriteľne dlhá a čistá, akú poznáme z najlepších vín z oblasti Marlborough.

Balíček obsahuje:
5 fliaš TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough
+ zadarmo 1 fľaša TIKI Estate Sauvignon Blanc Marlborough
+ doprava grátis

Cena: 54.75 €
Masottina Prosecco DOC Frizzante 5+1 zadarmo

Svetložltá farba. Príjemná kvetinovo-ovocná vôňa s jemným náznakom maslového biskvitu. Chuť je harmonická, svieža, s pekným pravidelným perlením. Šrobovací uzáver uľahčuje podávanie, je ideálne na väčšie pitie ako veľké oslavy, či dlhšie posedenia s priateľmi a rodinou. Balíček 5+1 zadarmo obsahuje:

5 fliaš Masottina Prosecco DOC Frizzante
+ zadarmo 1 fľaša Masottina Prosecco DOC Frizzante

Cena: 29.50 €
Doľany mladé vína 2018 5+1 zadarmo

Doľany za posledné roky urobili kus poctivej práce vo vinohrade aj vinárstve. Z nenápadného vinárstva sa stalo významné a z priemerných vín nadpriemerné. Tento skok je krásne vidieť aj na novom ročníku 2018. Presvedčte sa aj Vy!

Balíček obsahuje:
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Irsai Oliver 2018 polosuché
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Muškát Moravský 2018 suché
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Sauvignon 2018 suché
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Cabernet Sauvignon Blanc de Noir 2018 suché
1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Pinot Grigio 2018 polosuché
+ zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany Irsai Oliver 2018 polosuché

Cena: 21.85 €
Domodo Primitivo vs Zinfandel 5+1 zadarmo

Primitivo a Zinfandel, dve odrody s identickým pôvodom, geneticky prakticky zhodné a obe patria k tým najobľúbenejším na celom svete. Dali sme dohromady obidve z vinárstva Cantine San Marzano z rady Domodo. Primitívo nám v tomto prevední prišlo ľahšie, ovocnejšie a v chuti jemnejšie, Zinfandel zase divokejší, ohnivejší a možno viac čokoládovo-džemovitejší. Nájdete v nich rozdiel aj vy?

Balíček 5+1 zadarmo obsahuje:
3 fľaše Cantine San Marzano DOMODO Primitivo 2017
2 fľaše Cantine San Marzano DOMODO Zinfandel 2016
+ zadarmo 1 fľaša Cantine San Marzano DOMODO Zinfandel 2016

Cena: 27.75 €
Gran Maestro Primitivo 5+1 zadarmo

Primitivo di Manduria je víno, ktoré dostane každého milovníka plných a bohatých ovocných vín. Z úplneho juhu Talianska, dokonale dozreté a nafľašované do doslova darčekovej fľaše. Víno, ktoré Váš počas sviatočných dní zahreje na tele aj na duši.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Gran Maestro Primitivo di Manduria 2016
+ zadarmo 1 fľaša Gran Maestro Primitivo di Manduria 2016
+ zvýhodnená doprava

Cena: 44.75 €
Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 5+1 zadarmo

Krásne vína si zaslúžia byť v pohári. Aby ste si vedeli toto ľahké a pritom podmanivé vínko z Európskeho vinárstva roka vychutnať plnými dúškami, rozhodli sme sa zostaviť balíček 5+1 zadarmo.

Balíček obsahuje:
5 fliaš Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 2017
+ zadarmo 1 fľaša Weingut Pfaffl Grüner Veltliner Vom Haus 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 38.50 €
Oranžový Veltlín 5+1 zadarmo

Oranžové víno, preboha čo to je? Ak ste ešte nepočuli, nechutnali, je to biele víno ponechané niekoľko dní až týždňov nakvášané na šupkách hrozna. Vďaka tomu sa do vína vyextrahuje sýtožltá až oranžová farba. Okrem farby sa do vína dostanú aj ďaľšie látky, napríklad triesloviny. Víno je bohatšie, plné, štruktúrovanejšie a samozrejme aj perfektne vhodné na archiváciu. Väčšinou sa pije najskôr ročné a staršie. My sme vytiahli z archívu vinárstva Doľany neuveriteľný ročník 2009. Unikátna príležitosť ochutnať, ako sa takéto víno vyvíja v čase. Prekočme teda 9 rokov a ochutnajme Veltlín zelený 2009!

Balíček obsahuje:
5 fliaš JM Vinárstvo Doľany GOLD LINE Veltlínske zelené KLASIK 2009
+zadarmo 1 fľaša JM Vinárstvo Doľany GOLD LINE Veltlínske zelené KLASIK 2009

Cena: 27.25 €
Sanfeletto Prosecco 5+1 zadarmo

Prosecco miluje snáď každý. Je symbolom oslavy výnimočnej chvíle, rovnako ako stelesnením príjemných chvíľ s rodinkou, či priateľmi. Značka Sanfeletto je známa po celom svete, len u nás má premiéru až teraz. Aby ste si mohli medzi ich vínkami nájsť svojho favorita, pripravili sme pre vás tento krásny balíček...

Balíček obsahuje:
1 fľaša Sanfeletto Prosecco Superiore DOCG brut
1 fľaša Sanfeletto Prosecco Superiore DOCG extra dry
1 fľaša Sanfeletto Bosco di Fratta Prosecco Superiore Millesimato DOCG dry
1 fľaša Sanfeletto Bosco di Fratta Prosecco Superiore Millesimato DOCG extra dry
1 fľaša Sanfeletto Bosco di Fratta Prosecco Superiore Millesimato DOCG brut
+ zadarmo 1 fľaša Sanfeletto Prosecco DOC brut
+ zvýhodnená doprava

Cena: 47.15 €
Chorvátske primitivo Plavac Mali 5+1 zadarmo

Odrody Primitivo z Talianska a Zinfandel z USA netreba predstavovať. Sú celosvetovo populárne vďaka výraznému sladkému ovociu vo vôni a hladkej a pritom plnej ovocnej chuti. Že ide o tú istú odrodu a má pôvod v Chorvátsku už nie každý vie. Volá sa Crljenak Kaštelanski a práve z tejto odrody vznikol tiež veľmi populárny Plavac Mali. Má podobný charakter ako Primitivo, dokonca ešte krajšiu štruktúru a plnosť. Balíček obsahuje:

1 fľaša Skaramuča Plavac Mali Dingač 2013
2 fľaše Skaramuča Plavac Mali Postup 2013
2 fľaše Skaramuča Plavac Mali Dingač Reserva 2012
+ zadarmo 1 fľaša Skaramuča Plavac Mali Dingač 2013
+ doprava grátis

Cena: 90.20 €
XXL Velkeer Müller-Thurgau 9+3 zadarmo

Dobrého vína po ruke nie je nikdy dosť. Príde návšteva, alebo oslavujeme s rodinou a priateľmi, vtedy netreba ťažké a komplikované vína. Naopak, poteší niečo príjemne voňavé, svieže, ľahké a čoho vieme vypiť viac ako jeden pohárik. Vinárstvo Velkeer je expertom na odrodu Müller-Thurgau, mnohí si ho pri ochutnaní na slepo mýlia s odrodou Sauvignon. Aj na medzinárodnej súťaži v Prahe bolo ocenené zlatom. Už v základe patrí medzi lacnejšie, no s naším balíčkom 9+3 zadarmo budete mať dobrého vína ozaj za "babku".

Balíček obsahuje:
9 fliaš Velkeer Müller-Thurgau 2017 akostné odrodové
+ zadarmo 3 fľaše Velkeer Müller-Thurgau 2017 akostné odrodové
+ doprava zadarmo

Cena: 53.10 €
3 Passo BIO 5+1 zadarmo

Toto víno je bomba medzi oči! Excelentná farba, šialená vôňa sladkého ovocia, mohutná chuť. A cena? V tomto balíčku smiešnych 6 eur a pár centov. Neváhajte, ak chcete doma popíjať parádne vínko, toto je TOP voľba!

Balíček obsahuje:
5 fliaš 3 Passo BIO 2017
+ zadarmo 1 fľaša 3 Passo BIO 2017
+ zvýhodnená doprava

Cena: 39.25 €
Eshop prevádzkuje spoločnosť Grandvino s.r.o. Tel: +421 948 244 889 Email: obchod@akevino.sk